Medarbetare

Vill du veta mer om vårt bolag och våra beslutsfattare? Välkommen att kontakta oss.

Ledningsgrupp

Eva Ottosson Rask

General manager
Telefon 0647-143 03
E-post eva.o.rask@copperhill.se

Louise Mackegård Evensen

Hotel manager/hr
Telefon 0647-143 06
E-post louise.mackegard@copperhill.se

Ulrika Eriksson

Revenue manager
Telefon 0647-143 11
E-post ulrika.eriksson@copperhill.se

Mikael Falck

Controller
Telefon 0647-143 07
E-post mikael.falck@copperhill.se

Daniel Grahnlöf

F&b manager
Telefon 0647-143 00
E-post daniel.grahnlof@copperhill.se

Åsa Andersson

Accountant/meeting & event manager
Telefon 0647-143 00
E-post asa.andersson@copperhill.se

Försäljning och marknadsföring

Mia Jonsson

Director of sales/collaboration
Telefon +46 72 204 67 82
E-post mia.jonsson@copperhill.se

Monica Mollan Hansen

Sales manager norge
Telefon +47 932 39 566
E-post monica.hansen@copperhill.se

Mats Angland

Marketing & pr
Telefon 0647-143 00
E-post mats.angland@copperhill.se

Clara Bergvall

Content Manager
Telefon +46 725 64 10 40
E-post clara.bergvall@copperhill.se
Scroll to Top